כל הקורסים

להביא לקוחות פוטנציאלים לשיחת מסנג’ר אישית! בקורס נלמד טרגוט קהל – בניית קהל מדוייק בעזרת האלגוריתם של פייסבוק, בניית מודעות – קראייטיב בהתאמה למטרה – שיחת מסנג’ר, אוטמציה – יצירת תגובות אוטומטיות ללקוחות שפותחים בשיחה.

מחיר

99 ₪ (50% הנחה)

איך להביא לקוחות פוטנציאלים לשיחת וואטסאפ אישית! בקורס זה נלמד על וואטסאפ ביזנס – האפליקציה שחייבים להוריד כדי לייצר לידים לוואטסאפ, טרגוט קהל – בניית קהל מדוייק עם האלגוריתם של פייסבוק, מודעות – בניית מודעות בקראייטיב ממוקד למטרה: שיחת וואטסאפ.

מחיר

99 ₪ (50% הנחה)

בניית משפך שיווקי קצר וצביעת קהלים – תכנון משפך שיווקי קצר של 3 שלבים, בניית קמפיין מעורבות לצביעת קהל, יצירת קהל רימרקטיניג לשיווק חוזר, יצירת קהל lookalike של עשרות אלפי אנשים, ניתוח נתונים ומיטוב תוצאות הקמפיין, בניית קמפיין טופס לידים לקהלים מתקדמים.

מחיר

499 ₪ (50% הנחה)

10 שיעורים הכוללים עשרות סרטונים עם מרצה מנוסה ומקצועי שייתנו לכם את כל מה שצריך לדעת כדי להפוך למקצוענים בשיווק בפייסבוק ובאינסטגרם. בקורס נלמד ארבעה סוגי קמפיינים: יצירת לידים, תנועה, מעורבות והמרות. נלמד איך ליצור קהלים מדוייקים ולהשתמש בפיקסל של פייסבוק, ואיך לכתוב מודעות מנצחות שמייצרות לידים חמים. ובנוסף נושאים מתקדמים כמו: רימרקטינג, lookalike, פיקסל, אופטימזציה ועוד…

מחיר

999 ₪ (50% הנחה)