ברוכים הבאים למרכז ההדרכה של בית הספר לשיווק!

מרכז ההדרכה נוצר על מנת לתת מענה טכני לסטודנטים לשימוש באתר הקורסים המקוון, כדי שתוכלו להוציא ממנו את המיטב ולשפר את חווית הלימוד. בהצלחה!

הכרת ממשק הלימוד

הרשמה ופרופיל אישי

על מנת לראות תכנים באתר הקורסים עליכם להירשם לאתר קודם כל. ההרשמה אינה כרוכה בתשלום ומאפשרת לכם לרכוש קורסים בתשלום, להשתתף בקורסים חינמיים ולצפות בפרופיל שלכם. על מנת להירשם לאתר היכנסו לעמוד ההרשמה (בלחיצה כאן או בלחיצה על הכפתור בראש האתר).

לאחר ההרשמה, בכל פעם שאתם חוזרים לאתר יש לוודא שאתם גם מחוברים, כדי שתוכלו לראות את התכנים שפתוחים לכם.

טיפ: כדי לדעת במהירות אם אתם מחוברים הסתכלו על התפריט העליון. אם מופיע כפתור “התחברות\הרשמה”, אתם לא מחוברים. אם מופיע כפתור “הפרופיל שלי” אתם כן מחוברים.

מבנה הפרופיל האישי

לאחר התחברות, בפרופיל האישי ניתן לראות ולערוך את הפרטים שלכם, בלחיצה על גלגל השיניים (1), ולראות סיכום של כל הקורסים שאתם רשומים אליהם.

ניתן לראות בסיכום: קורסים שאתם רשומים אליהם (2), בחנים שעשיתם בכל קורס (3), סטטיסטיקות ותשובות שעניתם (4), את התעודות שקיבלתם (5), ועוד.

מבנה הקורס

אל כל התכנים של הקורס ניתן להגיע דרך עמוד הקורס הראשי. מעבר לצפייה בתוכן הקורס וניווט בין השיעורים, ניתן לעקוב אחר ההתקדמות שלכם.

שימו לב התכנים יוצגו לכם רק לאחר שתירשמו לקורס (בין אם צריך לשלם או אם הקורס חינמי)

איך בנוי הקורס?

כל קורס בנוי משיעורים. שיעור, בהתאם לחומר הנלמד, יכול להיות מחולק לנושאים שונים. ניתן לראות את החלוקה לנושאים ושיעורים בטבלת “תוכן הקורס” בעמוד הראשי שלו. השיעורים הם מודגשים יותר (בולד) והנושאים כתובים מתחת לשם השיעור. לכל שיעור או נושא יכולים להיות מצורפים בחנים, שמטרתם לעזור לכם לבדוק האם הבנתם את החומר הנלמד כמו שצריך.

המלצה שלנו אמנם ניתן להתקדם בשיעור ללא עשיית הבחנים, אך אנחנו ממליצים בחום כן לעשותם כדי שתוכלו להיות בטוחים שהבנתם את החומר.

דוגמה לרשימה של שיעור ומתחתיו הנושאים

מעקב אחר התקדמות הקורס

בדף הראשי, וגם בתוך השיעורים והנושאים השונים, מוצגים לכם כלים שיעזרו לכם במהירות לראות מה מצבכם בקורס, וכמה עוד שלבים נשאר לכם על מנת לסיים אותו. שימו לב כי הבלוקים שנמצאים מצד שמאל מוצגים לכם בכל מקום בקורס – בתוך שיעורים, נושאים ושאלונים, ככה שתוכלו לעקוב אחר המיקום שלכם בקורס בקלות כל הזמן.

שאלות נפוצות

כדי לקבל תעודה תצטרכו להשלים את כל השלבים בקורס, כולל הבחנים. כאשר תסיימו את כל השלבים יופיע בעמוד הקורס כפתור להדפסת התעודה.

כדי להתייעץ איתנו אפשר להשאיר תגובה בכל מקום באתר, ונענה לכם תוך זמן קצר.בנוסף יש לכם בתחתי האתר את כל אמצעי יצירת הקשר איתנוץ

כדי לקבל עזרה אישית אתם יכולים כמובן להשאיר תגובה באתר, או ליצור איתנו קשר בהודעת וואטסאפ (למספר 055-9203996) או במייל course@ngdigital.co.il

אנחנו מבינים שבחנים יכולים להיות מרתיעים, ולכן אין צורך לענות (או לעבור) את הבחנים על מנת להתקדם בקורס. עם זאת, על מנת לקבל תעודת סיום כן צריך לעבור את כל הבחנים ולהשלים את כל השיעורים. אל תדאגו! אפשר לחזור ולשפר את הבחנים בכל זמן, ובסופו של דבר – הבחנים משרתים אתכם ועוזרים לכם לדעת שהבנתם את כל החומר הנלמד כמו שצריך.